Okul

Geçen Perşembe veya Cuma günü okuldaydım ve işte tenefüse çıkacaktık zil çaldı ama bir terslik vardı.Tenefüse çıkarken ben dördüncü kattan iniyordum herkes yavaş bir şekilde çıkıyordu dışarı ama normalde tenefüse çıkan öğrenciler hızlı bir şekilde çıkar dışarı..Her neyse 10 dk sonra tekrar zil çaldı içeri giriyorduk bu sefer ben ve yanımda yürüyen arkadaşlarım yavaşız yanımızdan geçenler sanki bir hayvan sürüsü gibi içeri giriyorlardı.Bende ne olduğunu anlamadım.Ama galiba en önlerde öğretmenler vardı ki herkes yavaştı , herhalde onun acısını çıkarmak içinde içeri girerken coştular :)
Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.