Usta oyuncu METİN SEREZLİ'Yİ kaybettik..


Tiyatro sahnelerinin usta oyuncusu Metin Serezli bu sabah vefat etti. Akciğer kanseriı nedeni ile uzun süredir tedavisi süren Serezli hayatını kaybetti. Metin Serezli'nin cenazesinin, 12 Mart'ta toprağa verileceği bildirildi. Eşi Nevra Serezli, yaptığı açıklamada, sanatçının cenazesinin salı günü öğle vakti Teşvikiye Camisi'nde kılınacak namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verileceğini ifade etti. Sezerli, 'Kendisi özellikle anma töreni yapılmamasını istedi" dedi.Hepissiblog ekibi olarak kendisine Allah'tan Rahmet, Sevenlerine ve Ailesine Sabır Diliyoruz...
Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.