Yaz Geldi [Okul Giriş-Çıkış Saatleri Değişmesi Gerekiyor]Bence ilk okul ve orta okul giriş-çıkış saatleri değiştirilmesi gerekiyor.Çünkü öğlen okuldan çıktığımız saat 12.00 tam da güneşin tepede olduğu zaman.

Okulda koşuşturan küçük öğrenciler , beden eğitimi dersinden çıkan öğrenciler , daha sonra 12.00'da da eve yürüdükleri için birşeyler yapılmalı diye düşünüyorum.

He birde saat 1'de tekrar iki ders görmek için okula gidiyoruz.

Bence en azından son iki ders kaldırılmalı ve saat 6 da okula gitmeliyiz.Eskisi gibi. "En azından orta okul giriş-çıkış saatleri değişmeli , hani ilk okul belki erken uyanamaya bilir diye."

3 kere güneşten başım yanacağına 1 kere yansın daha iyi :)Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
  Blog Yorumları
  Facebook Yorumları

4 Yorum:

 1. aslında çok mantıklı ama bu mümkün değil gibi

  YanıtlaSil
 2. Evet doğru söylüyorsun "Adsız" arkadaşım :)

  Ama mümkün olmasa bile bunu duyurmak istedim. :)

  YanıtlaSil
 3. umarım sesimizi duyarlar çünkü bende bütün gün okumaktan şikayetçiyim

  YanıtlaSil

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.