Tüm Oyunların Bulunduğu Twitch 'e Nasıl Kayıt Olabilirim? [Resimli Anlatım]

Twitch 'e kayıt olabilmemiz için aşağıdaki yolları teker teker izlememiz gerekiyor.

Öncelikle www.twitch.tv sitesine giriyoruz.

Siteye girdikten sonra üst tarafta bulunan panelde "Kaydol" butonuna basarak ilk işlemimizi yapmaya başlıyoruz.

Daha sonra üstteki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir sayfa çıkıyor karşımıza. Bu sayfanın sol üst köşesinde gördüğünüz gibi facebook ile bağlanabiliriz ama ben normal kayıt işlemini anlatmak istiyorum. Normal kayıt için de bu sayfanın tümünü doldurduktan sonra alt tarafta bulunan "Kaydol" butonuna tıklıyoruz.
Son olarak kayıt işlemimizin tamamlanabilmesi için de e-mail adresimize gidip "Twitch"in bize gönderdiği maili onaylıyoruz.
Mailimizi onayladıktan sonra bizi hemen sitemize götürüyor. Üstte de gördüğünüz gibi sol tarafta menümüz bulunuyor. Ortada oyunlar bulunuyor. Sağ tafta da hemen reklamın altında takip ettiğiniz kişiler yer alıyor.

Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.