Akıllı Telefonlara Takılacak En İyi Lens SonyQX10 Özellikleri Nelerdir? İyi Yanları Ve Kötü Yanları Nelerdir? Fiyatı Nedir?

SONY-QX10
Akıllı telefonunuz , normal bir fotoğraf makinesine ne kadar benzeyebilirdi? Mesela aynı görüntü kalitesine sahip olabilir miydi?

Sony QX ile işte artık bu mümkün. Sony QX akıllı telefonunuza Wi-Fi üzerinden bağlanıyor ve QX kameralar akıllı telefonunuza veya tabletinizin arka tarafına takılma özelliğine de sahip. Artık akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz gibi cap canlı çekimler yapabilmeniz mümkün. Üstelik QX10 sadece 105 gr.

Sony-QX10 ' un iyi ve kötü yanlarına bakacak olursak ;
İyi yönleri ; NFC ile Android telefonlara kolayca bağlandığı için , çoğu akıllı telefonlara uyum sağlayabiliyor.

Kötü yönleri ; Akıllı telefonunuzun pilini hızlı bir şekilde tüketebilir ve bazen çekim performansı sinirinizi bozabilir.

Özelliklerinin Tümü Aşağıdaki Fotoğraftadır ;

Aşağıdaki Video İle Özelliklerini Görüntülü Olarak da Görebilirsiniz ;Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.