Küçük Ağa Dizisi Süper Bir Şekilde Sezonu Açtı Dizinin Fragmanını İzlemek İçin TıklayınBaşladığı günden beri rating rekorları kıran Küçük Ağa dizisi yeni sezon fragmanını yayınladı !! Her zaman ki gibi fragman da bile güldürmeye devam ediyor.

Dizinin fragmanını izlemek için ; Tıklayın.

Yeni sezonda Bodrum ' da başlayan dizi , fragmanda da görüldüğü gibi herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Küçük ağa yani Mehmet Can iyileştikten sonra tekrar haylazlıklarına devam ediyor. 

Dizi , gelecek hafta Salı günü 9.9.2014 ' te yeni sezona başlayacak. Duyan Duymayana Söylesin !! : ) Gelecek bölümler merakla herkes tarafından bekleniyor. Bakalım izleyicileri neler bekleyecek..
Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.