Bumerang'dan Bir Türlü Teklif Alamadım. Bumerang Teklifleri Neye Göre Veriyor? Bumerang Teklifleri Nasıl İşliyor? Hürriyet Bumerang

bumerang teklifleri

Son zamanlarda ben de bir türlü bumerangdan teklif alamıyorum. Bunun neden olduğu şey için hem kendileri ile iletişime geçtim hem de kendimce araştırmalar yaptım. Sonucunda ise şunları buldum;

 • Paylaşımlarımız teklifleri etkiliyor.
 • Blogumuzun/sitemizin hangi konu üzerinde yoğunlaştığı teklifleri etkiliyor.
 • Ayrıca reklam verenin hangi konulara göre paylaşım yapan sitelere bu reklamın gönderilmesini isterse, reklamlar o sitelere gönderiliyor.
Bunların ayrıntılarına girersek, hatta örnekler ile anlatmak gerekirse; Diyelim ki siz çoğu zaman telefonlar ile ilgili blogunuzda veya sitenizde (her ne kullanıyorsanız ya da ne diyorsanız) bir şeyler paylaşıyorsunuz. Ama dediğim gibi çoğu zaman telefonlar ile ilgili. İşte bunun sonucunda da bumerang adminleri sizin sitenize baktığında ve sizin sitenizi bumeranga nasıl tanıttığınıza baktıklarında çoğu zaman telefonlar ile ilgili paylaşımlar gördüklerinde;

Bumerang adminleri diyor ki; Bize gelen reklam telefonlar ile ilgili, reklam veren de bu gibi sitelerde bu reklamın yayınlanmasını istiyor. O zaman ben bu siteye reklam teklifi yapabilirim.

İşte bunun sonucunda da şöyle bir yere varıyoruz: Eğer ki siz kitap yorumları paylaşan bir blogger iseniz, telefonlar ile ilgili bir reklam teklifinin size gelmesini beklemeyin.

Aslında bunu sadece telefonlar ile kısıtlamamak gerekir. Siteniz teknoloji sitesi ise de telefonlar ile ilgili bir teklif alabilirsiniz.

Ayrıca en önemli şey de "Altın" veya "Platin" üye olmanız gerekiyor.

Konu ile ilgili istediğiniz her şeyi aşağıdaki yorum kutusundan bildirebilirsiniz, sorabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Ben katılalı 1 ay oldu altın üyeyim sadece 1 teklif geldi. Genelde ilk teklifin ücreti ne kadar oluyor?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Belli olmaz, bana ilk teklif 1 TL değerinde geldi. Daha sonra çoğalmaya başladı ama son zamanlarda hiç teklif almıyorum.

   Sil
 2. Son derece doğru bir bilgi.Eğer bloğunuz teknoloji içerikli bir blog ise elbette telefon vs teklifleri alacaksınızdır.Örneğin kendi bloğumundan örnek verecek olursam kitap bloğu olduğum için kültür sanat alanında teklifler geliyor sürekli.Yani içeriğe göre teklif.Bir de belli bir konuya yoğunlaşan bloglar daha çok teklif alıyor diye biliyorum.Teklifin ücreti ise size teklif geldikçe artıyor.Bana gelen tekliflerin ücretleri sürekli arttı.Şu an için fenak olmayan ücretler alıyorum.Bir de Bumerang'ın teklifleri belli olmuyor.Bir ara çok teklif gelirken bir ara gelmez oluyor:)Bir de özgün içerikli bloglar daha avantajlı diye düşünüyorum.Günlük hitte bence önemli.Sitenize gelen ziyaretçi ne kadar çok olursa o kadar çok reklam geliyor.Ben öyle düşünüyorum..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Siz de güzel bilgiler vermişsiniz. Teşekkürler.

   Sil
 3. Altın üye olarak nitelendirdiler beni ama teklif falan yok daha, hayırlısı :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İlk başlarda teklif hemen gelmeyebiliyor, normal bir şey. :)

   Sil

Yorum Gönderme

Dikkat! Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yazabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.