Bloguma Mp3 Eklemek İstiyorum SoundCloud ' a Yüklediğim Şarkıyı Blogumda Nasıl Paylaşabilirim Veya Bir Yazı İçerisine Nasıl Koyabilirim? [Resimli Anlatım]

SoundCloud ' tan blogunuza şarkı yükleyebilmeniz için öncelikle SoundCloud ' a nasıl şarkı yüklenir onu öğrenmemiz lazım ; bu yazımı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Öncelikle SoundCloud ' a giriş yapıp "Profilimize giriyoruz"
Profilimizden bir şarkı seçip.
Üstteki fotoğrafta gördüğünüz gibi şarkının içine giriyoruz ve "Share" butonuna tıklıyoruz.
Karşımıza bir sayfa çıkıyor ve Embed ' e tıklıyoruz.
Karşımızda duran sayfada da üstteki fotoğrafta gördüğünüz kırmızı daire içine alınmış yere basmalısınız. (Fotoğrafın üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz)
Daha sonra aynı sayfanın en altında gördüğünüz gibi renk ayarları var , onları ayarlıyoruz ve Code&Preview yazan yerden kodumuzu kopyalıyoruz.
Ve artık sonuna geldik. Blog arayüzüne girip Yeni Yayın açıyoruz veya bir yazımızın içine ekleyeceksek o yazının içine girip sol üst tarafta gördüğümüz HTML yazan yere tıklayıp kodumuzu yapıştırıyoruz.  
***
SoundCloud ' a Nasıl Şarkı Yüklerim?
SoundCloud ' a Nasıl Üye Olabilirim?

***
Google+'da Paylaş

Yazar Hakkında

Ben Servet Arslan. BilgiEksenim.Com blogunun kurucusu ve yazarıyım. Bildiğim ve öğrendiğim her şeyi sizlerle paylaşabilmek için elimden geleni yapıyorum... Öğren ve Öğret mantığı ile yazılarımı yazıyorum.
    Blog Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

Konu ile ilgili özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz fakat lütfen yazacağınız yorum konu ile alakalı, hakaret içermeyen ve düzgün bir Türkçe ile yazılmış olsun. Aksi takdirde yorumunuz "spam" olarak kabul edilecektir. İlginiz için teşekkür ederim.